Paslaugos

UAB”Vilos statyba” savo atliktiems darbams suteikia 5 metų garantiją. Viso garantinio laikotarpio metu atlieka garantinę priežiūrą ir aptarnavimą, laikantis techninių normatyvų reikalavimų bei rekomendacijų, o visuose gamybos procesuose įmonė naudoja tik sertifikuotas medžiagas.

Stambiaplokščių namų sieninių technologinių siūlių remonto ir hidroizoliacijos darbus bendrovė atlieka pramoninio alpinizmo būdu.

Stambiaplokščių namų sienų siūles bendrovė hidroizoliuoja nuo drėgmės prasisunkimo pro jas, o esant peršalimo ir pelijimo problemoms, mes siūlome siūlių apšiltinimą injektuojant termoizoliaciją į siūlės vidų, po to hidroizoliuojame siūlės paviršių drėgmei atspariu hermetiku A1, o ties siūlių sankirtomis galinėse sienose įrengiame antikondensacinius alsuoklius. Taip pat atliekame ir pilną siūlės išvalymą pilnai pakeičiant siūlės vidinę termoizoliaciją.

Atliekame ir trūkių bei plyšių hidroizoliavimą, atsiradusių ant sieninių plokščių. Parenkame hermetiko atspalvį pagal sienų spalvą ir dengiame sutrūkinėjusią plokščių plokštumos dalį, arba visą plokštumą tam, kad nebūtų sugadintas pastato estetinis vaizdas.

Tikimės ilgametės, lojalios draugystės.